Pinned Site (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
