Pinned Site (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Quantity
cs: Množství

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Icon
cs: Ikona

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
