Pinned Site (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Quantity
da: Mængde

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Icon
da: Ikon

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Task
da: Opgave

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
