Pinned Site (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
