Pinned Site (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Quantity
fr: Quantité

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Icon
fr: Icône

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Basic Settings
fr: Paramètres de base

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Task
fr: Tâche

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
