Pinned Site (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Quantity
gl: Cantidade

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Task
gl: Tarefa

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
