Pinned Site (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Quantity
hr: Količina

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
