Pinned Site (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Task
hu: Feladat

en: Weight for @title
hu: @title súlya
