Pinned Site (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Quantity
is: Magn

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
