Pinned Site (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Quantity
ja: 数量

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Task
ja: タスク

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
