Pinned Site (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
