Pinned Site (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ
