Pinned Site (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Quantity
lv: Skaits

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Task
lv: Uzdevums

en: Weight for @title
lv: Svars @title
