Pinned Site (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Quantity
nn: Mengd

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
