Pinned Site (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Task
ps: دنده
