Pinned Site (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Quantity
ro: Cantitate

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Task
ro: Sarcină

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
