Pinned Site (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Quantity
ru: Количество

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Task
ru: Задание

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Weight for @title
ru: Вес @title
