Pinned Site (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
