Pinned Site (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Quantity
uk: Кількість

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Icon
uk: Іконка

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Task
uk: Завдання

en: Task Name
uk: Назва задачі

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Window Type
uk: Тип вікна

en: Recent Posts
uk: Останні публікації
