Pinned Site (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
