Pinned Site (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Upload icon image
bg: Качване на икона

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
