Pinned Site (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Quantity
fa: تعداد

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Icon
fa: شمایل

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Task
fa: وظیفه

en: Upload icon image
fa: بارگذاری تصویر نماد

en: Weight for @title
fa: وزن @title
