Pinned Site (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Quantity
fi: Määrä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Task
fi: Tehtävä

en: Upload icon image
fi: Lataa pikakuvake

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
