Pinned Site (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Task
gu: કાર્ય
