Pinned Site (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Quantity
he: כמות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Task
he: משימה

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
