Pinned Site (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
