Pinned Site (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Task
nl: Taak

en: Upload icon image
nl: Pictogramafbeelding laden

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
