Pinned Site (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Quantity
oc: Quantitat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Upload icon image
oc: Transferir l'icòna

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
