Pinned Site (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Quantity
sv: Antal

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Task
sv: Uppgift

en: Upload icon image
sv: Ladda upp en ikonbild

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
