Pinned Site (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Quantity
th: จำนวน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Upload icon image
th: อัพโหลดแฟ้มไอคอน

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
