Pinned Site (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Quantity
tr: Miktar

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Task
tr: Görev

en: Upload icon image
tr: Simge resmini yükle

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
