Pinned Site (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Quantity
ar: الكمية

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Task
ar: مهمة

en: Upload icon image
ar: رفع صورة الأيقونة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
