Pinned Site (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Quantity
ca: Quantitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Task
ca: Tasca

en: Upload Image
ca: Puja imatge

en: Notification
ca: Notificació

en: Upload icon image
ca: Carrega la icona

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
