Pinned Site (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Upload icon image
el: Ανέβασμα αρχείου εικονιδίου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
