Pinned Site (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload icon image
kk: Белгіш суретті қотару
