Pinned Site (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Quantity
mn: Тоон

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
