Pinned Site (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Quantity
sk: Množstvo

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Upload icon image
sk: Nahrať obrázok ikony

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
