Pinned Site (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Icon
sr: Икона

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
