Pinned Site (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
