Pinned Site (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Weight for @title
be: Вага для @title
