Pinned Site (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Quantity
es: Cantidad

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Icon
es: Icono

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Basic Settings
es: Opciones básicas

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Task
es: Tarea

en: Task Name
es: Nombre de la tarea

en: Weight for @title
es: Peso para @title
