Pinned Site (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Quantity
et: Kogus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Frequency
et: Sagedus

en: Task
et: Ülesanne

en: Cycle
et: Tsükkel

en: Upload icon image
et: Laadi üles ikoonipilt

en: Weight for @title
et: @title kaal
