Pinned Site (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Quantity
id: Kuantitas

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Icon
id: Ikon

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Task
id: Perintah

en: Upload icon image
id: Unggah gambar ikon

en: Weight for @title
id: Bobot @title
