Pinned Site (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Quantity
it: Quantità

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Icon
it: Icona

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Upload icon image
it: Carica l'immagine dell'icona

en: Weight for @title
it: Peso per @title
