Pinned Site (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
