Pinned Site (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Quantity
lt: Kiekis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį

en: Weight for @title
lt: @title svoris
