Pinned Site (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Quantity
pl: Ilość

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Task
pl: Zadanie

en: Upload Image
pl: Wyślij zdjęcie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Cycle
pl: Cykl

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
pl: Jeżeli nie masz dostępu do serwera użyj tego pola, aby wgrać ikonę.

en: Upload icon image
pl: Wyślij plik graficzny z ikoną

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
