Pinned Site (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Quantity
pt: Quantidade

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Icon
pt: Ícone

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Task
pt: Tarefa

en: Task Name
pt: Nome da Tarefa

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
pt: Se você não tem acesso direto ao servidor, use este campo para fazer o upload do seu ícone.

en: Upload icon image
pt: Enviar ícone

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
