Pinterest Hover button (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Size
fa: اندازه

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Color
fa: رنگ

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Grey
fa: خاکستری
