Pinterest Hover button (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Shape
kn: ಆಕಾರ
